SMRŽ MOTO e-shop

SMRŽ MOTO | oficiální dealer Kawasaki České Budějovice, prodejna a servis motocyklů, e-shop

Nahrazení Smrže pro Moora "nebylo jednoduchým rozhodnutím"

Komentáře

4 comments posted
No uvidíme co bude dál.

No uvidíme co bude dál. Hlavně jezdit. Snad bude zas líp.

Obrázek uživatele JardaH
Posted by JardaH on Út, 08/04/2015 - 19:09
Ahoj Kubo, trochu jsem to

Ahoj Kubo, trochu jsem to čekal a proto jsem Ti poslal ten poslední komentář, protože jsem byl na...nej. Dodatečně se za to moc omluvám. Promiň. Prostě s Tebou vyjebali jako u Efenbertu, ale veřím, že se zase chytíš u nějakého slušného týmu, nejlépe ve WSB. Angláni Ti neseděj! Držím palce synku a fandím dál. Ahoj. Jirka. 

Obrázek uživatele Jirka
Posted by Jirka on Út, 08/04/2015 - 18:00
Zdá se to být vůči Kubovi

Zdá se to být vůči Kubovi nefér,ale bohužel taková je doba. Já myslím,že to je celkem srozumitelné chování majitele týmu. Kdyby měl dva biky,je jasné že může zkusit pár závodů s oběma jezdci a pak si vybrat třeba,toho lepšího. V této situaci bere Hopera,protože byl vidět v s motorkou vpředu,ale jasné srovnání s Kubou nemá - bohužel.

Kubo držím palce ;-)

 

Obrázek uživatele Jolly
Posted by Jolly on Út, 08/04/2015 - 08:07
Já na rozdíl od Kuby můžu

Já na rozdíl od Kuby můžu napsat a říct, co mě napadne. Tímto rozhodnutím se Steve znemožnil jednou provždy a je mi jedno, jak to bude přínosné pro jeho tým. Ale na každou svini se už vaří voda ...Ironií osudu mi jeho chování připomnělo jednání majitele jiného týmu v jiném mistrovství, který po výměně obou jezdců přichází o jednoho pilota za druhým. Kubo nevěš hlavu a věřím, že budeš brzy pokračovat s někým, kdo má rozum a srdce na správném místě.

Obrázek uživatele colombo
Posted by colombo on Po, 08/03/2015 - 22:05